Baidarių nuoma - Neris dieną

Baidarių nuoma Nerimi tai nuostabus maršrutas tiek daugiau, tiek mažiau patyrusiam baidarininkui. Pažadame, kad pailsėti nuo kasdienių rūpesčių ir patirsite tikrą poilsio bangą po šio nesudėtingo, bet vaizdingo maršruto.

 

Kaina: nuo 10Eur (34,52 Lt)/asmeniui;

Sutikimo vieta:  prie sraigtasparnio nusileidimo aikštelės šalia Forum Palace;

Plaukimo pabaiga: 150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė;

Trukmė: a) Plaukiant nuo Verkių malūno: 2 valandos; b) Plaukiant nuo Ožkinių: 4 valandos.;

Kainą sudaro: baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės ir lietpalčių nuoma.


Apie plaukimo organizavimą

 

Active tourism Baidarių nuoma Vilniuje – kviečia pabėgti  nuo kasdienių rūpesčių. Susitikimo vieta prie sraigtasparnio nusileidimo aikštelės šalia Forum Palace. Susodiname Jus į mikroautobus bei nuvežame į plaukimo pradžios vietą (N.Vilnios užtvanka arba Belmontas). Ten suteikiame inventorių, bei trumpai supažindiname su plaukimu, instruktuojame. Plaukimo pabaiga apie 150 m. už baltojo tilto, dešinėje Neries krantinės pusėje (ten kur baigiasi betoninė krantinė).

Į susitikimo vietą patogu atvykti nuosavu automobiliu, kurį galite palikti VCUP automobilių stovėjimo aikštelėje, Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelėje ar tiesiog šalia sraigtasparnių nusileidimo aikštelės ( visos išvardintos vietos nemokamos). Viešojo transporto stotelės: Lietuvos sąjūdžio kelias prie Forum Palace, Konstitucijos prospektas ties Swedbank’o pastatu, Europos aikštė ties VCUP iš Konstitucijos prospekto pusės, žaliojo tilto stotelė bei Kražių ar Operos ir baleto teatro stotelės iš A.Goštauto gatvės pusės.

Baidarių sezonas įsibėgėja nuo balandžio vidurio ar gegužės pradžios, kada oro bei vandens temperatūra nėra tokia šalta. Žinoma plaukimus organizuojame visada jei tik upės nėra užšalusios ar išdžiuvusios. Jei panorote išbandyti savo jėgas plaukiant baidarėmis, tiesiog susisiekite su mumis telefonu +370 618 82995 arba elektroniniu paštu info@activetourism.lt. Jums tereikia žinoti preliminarią datą kada norite plaukti, bei kiek žmonių plauks kartu su Jumis. Pasitarę išrinksime Jūsų pageidavimus atitinkančią upę, pakonsultuosime ką reiktų žinoti prieš plaukimą, bei atitinkamai pagal metų laiką ką reikėtų turėti su savimi. Dieną prieš plaukimą dar kartą susisieksime su Jumis, bei viską pasitikslinsime. Plaukimo dieną susitiksime sutartoje vietoje, mes Jus nuvešime iki plaukimo pradžios vietos, instruktuosime  atsakysime į visus Jūsų klausimus bei žinoma suteiksime visą reikalingą inventorių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baidarių nuoma Vilniuje nereikalauja didelio pasiruošimo bei papildomų daiktų įsigijimo! Jums užteks tik geros nuotaikos ir mūsų baidarių nuomos Vilniuje paslaugos :)